Paylaş
Favorilerime Ekle
Sorun Bildir

Fatura Ödeme

Fatura Sorgulama

abonesiyseniz , fatura ödeme ve borç sorgulama servislerimizi EFATURAODE üzerinden kullanabilir faturalarınızı güvenle , sıra beklemeden 7/24 online ödeyebilirsiniz.

Nasıl Öğrenirim

bilgilerinizi faturanız üzerinde yer alan satırına karşılık gelen alanda yer alan sayısal haneyi kullanarak elde edebilirsiniz. bilgileriniz ile EFATURAODE üzerinden borç sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödemek ya da Fatura sorgulamak istiyor fakat bilgilerinize ulaşmakta sorun yaşıyorsanız 0 850 303 2 404 destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Güvenli Fatura Ödeme

Güvenli fatura ödeme hizmeti almak için öncelikle ödeme yaptığınız yerin yetkili ödeme kuruluşu/merkezi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Efaturaode.net ELEKSE Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. yetkili temsilcisidir.

Fatura Sorgulama

abonesiyseniz , fatura ödeme ve borç sorgulama yapabilir faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Nasıl Öğrenirim

bilgilerinizi faturanız üzerinde yer alan satırına karşılık gelen alanda yer alan sayısal haneyi kullanarak elde edebilirsiniz. bilgileriniz ile yetkili ödeme merkezlerinden borç sorgulama ve fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödemek ya da Fatura sorgulamak istiyor fakat bilgilerinize ulaşmakta sorun yaşıyorsanız 0 850 303 2 404 destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kredi kartı ile Fatura Ödeme

Yukarıdaki fatura sorgulama ekranına bilgilerinizi girerek varsa eski ve yeni tüm fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. borç sorgulama sonucunda çıkan faturalarınızdan ödemek istediğiniz faturaları seçerek fatura ödeme işleminize devam edebilirsiniz. fatura ödemelerinizi VISA , MASTERCARD , TROY logolu Kredi kartıyla ve Banka kartı ile online fatura ödeme yapabilirsiniz.

EFATURAODE 'yi kullanarak online fatura ödeme seçeneği ile herhangi bir fatura ödeme noktası aramanıza ve zahmete katlanmanıza gerek yok. Kendinize daha fazla zaman ayırın EFATURAODE fatura ödeme ile hizmetinizde...

WhatsApp Destek