Şirketimiz 2007 yılından beri Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir.
 
Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermekte ve yön vermeye devam etmektedir.
 
Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmakta. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek. müşterilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır.
Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.
 
Şirketimizin merkezi Türkiye' nin en yeşil şehri Bolu'dadır. 
 
Gencan Telekom olarak ilkemiz kurumsal ve bireysel müşterilerimizi her zaman öne çıkaracak yenilikler ile teknolojinin ve gereksinimlerin bir adım ilerisine taşımak .
 
 
Hayatları kolaylaştırmak . ve her daim güncel kalarak giderleri minimum seviyeye düşürerek daha kaliteli hizmet verilmesine katkı sağlamaktır.
 
Bireysel faaliyetlerimizi . 2015 yılı Haziran ayı itibari ile BDDK tarafından yayınlanan 6493 sayılı Ödeme Kuruluşları yasası üzerine MOKA ÖDEME KURULUŞU ile yaptığımız temsilcilik sözleşmesi ile yetkili fatura ödeme noktası olarak devam ettirmekteyiz.
 
 
Kurumsal faaliyetlerimizi  PAYSTORE markamız altında. yetkili fatura ödeme merkezleri için ürettiğimiz. müşterilerimize kendi bayi ağını oluşturmasına imkan sağlayan yazılımlar ile sürdürmekteyiz. Kurumsal müşterilerimiz arasında;
 
Güven Group Teknoloji Ltd. Şti.
MOKA Ödeme Kuruluşu A.Ş
Buradaode Ödeme Kuruluşu A.Ş
 
gibi sektöründe öncü ve yenilikçi yetkili ödeme kuruluşları yer almaktadır.